خط کشی پارکینگ

شرکت پترو کفپوش آبان یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین شرکتها در زمینه ارائه خط کشی پارکینگ با دستگاههای مدرن،پیشرفته و مکانیزه می باشد برای دریافت مشاوره و قیمت خط کشی پارکینگ ، خط کشی خیابان و خط کشی آسفالت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خط‌ کشی پارکینگ تعیین کننده‌ و متمایز کننده‌ی حریم پارک ماشین در پارکینگ‌های عمومی و منازل می‌باشد.

پارکینگ‌های حاوی خط‌ کشی، علاوه بر شکیل بودن، به نظم دادن و کاربردی سازی محیط پارکینگ برای متوقف کردن وسایل نقلیه کمک به سزایی می‌کند. محل پارک خودرو، موتورسیکلت و غیره چه در خیابان و چه در پارکینگ‌ها و محوطه معمولاً به واسطه‌ی رنگ تعیین می‌شود که موجب کارایی بهتر از حداکثر محیط و به وجود آوردن نظم در محل توقف ماشین‌ها خواهد شد.

به معین کردن جای پارک وسایل نقلیه به واسطه‌ی رنگ، خط‌‌‌‌ کشی پارکینگ می‌گویند. برای مانع از رخ دادن هرگونه تصادفات و مهمتر از آن به وجود آمدن نظم در پارک کردن خودروها احتیاج به خط‌ کشی در پارکینگ‌ها بیش از هر چیز دیگری لازم خواهد بود.

خط‌ کشی پارکینگ‌ها قادر خواهند بود موجب شوند همه اشخاص دقیقاً  متوجه شوند که در کدام مکان باید پارک کنند. این مسئله به علاوه از ایجاد تصادف‌ها به وسیله‌ی کسانی که در جاهای اشتباه پارک کرده‌اند و از هرج و مرج پارکینگ‌ها جلوگیری خواهند کرد.

خط کشی پارکینگ